3 відгуків
+380 (50) 054-15-55
ТОВ "ЦЕНТР РОЗВИТКУ ФЕРМЕРСТВА" - КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА АГРОВИРОБНИЦТВА.

ПРОТРУЙНИКИ

Протруювання – це перший і дуже важливий етап захисту сільськогосподарських культур від шкідників та хвороб, який дає змогу зберегти від третини до половини усього врожаю.
Під час підготовки до посіву пшениці озимої та інших зернових колосових культур враховують досвід попередніх років, можливі зміни погодних умов протягом вегетації, останні досягнення селекціонерів й генетиків. Належний захист посівів від патогенів та шкідників, сприяння формуванню потужної кореневої системи від самого початку вегетації вже восени є важливим фактором підвищення стійкості посівів до несприятливих умов вирощування та досягнення високих рівнів врожайності озимини.
Основним способом боротьби з фітопатогенами є обробіток посівного матеріалу за допомогою протруйників.
Протруєння насіння здатне скоротити втрату врожаю від 50 до 65%. При виборі препарату для протруювання насіння необхідно враховувати прогноз ураження хворобами та шкідниками, сортові особливості, погодні умови. Фунгіцидні протруйники захищають від хвороб, які викликають гриби і бактерії (кореневі гнилі, сажка, снігова пліснява). Інсектицидні — від шкідників, які пошкоджують насіння, сходи, знищують коріння культур (цикадки, злакові мухи, хлібна жужелиця, совка). Інсектофунгіцидні об’єднують у собі властивості інсектицидних і фунгіцидних протруйників.
Нині, щоб зробити правильний вибір серед різноманіття препаратів, представлених на сьогодні на українському ринку в першу чергу слід звертати увагу на оригінальну формуляцію препарату, діючу речовину та її вміст.
Найкращими є протруйники, які містять в собі два або більше компонентів, тобто діючих речовин, тим самим захищають рослину від максимально широкого спектру хвороб.
Також потрібно максимально чітко дотриматись рекомендацій виробника щодо застосування протруйника. Необхідно готувати робочий розчин препарату повністю за дотриманням «рецепту» від фірми-виробника, (температура води, кількість препарату на тону і т.д.). Розвиток ґрунтових шкідників залежить від багатьох як ґрунтових так і погодних умов, але захист від яких є досить значущим і є обов’язковим до виконання. Тому для захисту врожаю треба обирати якісні інсектициди.
При виборі інсектицидного протруйника варто звернути увагу на його пролонговану дію. Насамперед, це необхідно для виконання основної задачі препарату – захисту рослини протягом всього періоду осінньої вегетації. Важливою є робота з протруйниками в оптимальних часових межах від обробки насіння до його висіву.
Варто зазначити, що протруювати слід лише ту кількість матеріалу, яка потрібна для сівби. При необхідності короткочасного зберігання протруєне насіння повинне знаходитися у мішках зі щільної тканини в окремих складах для посівного матеріалу.
Пам’ятайте, що захист насіння від хвороб є виключно важливим для забезпечення розвитку сходів культури і наступної реалізації генетичного потенціалу сорту й отримання якісних урожаїв.
ПОЛЕ ЛЮБИТИ ПРАЦЮ! ГРУНТІ - ЗБАЛАНСОВАНІ ЖИВЛЕННЯ! ЩЕДРІ ВРОЖАЇ - ХОРОШЕ НАСІННЯ!!!
АГРАРІЮ ЦІНУТЬ В РОБОТІ КОЛИ:
НАДІЙНО ТА ФАХІВО.
СУЧАСНО ТА ДОСТУПНО.
ЗВИЧНО ТА ВЧАСНО.
ТЕЛЕФОНУЮТЬ : 050 054 15 55 ВІДДІЛ ПРОДАЖУ ПОСІВНОГО МАТЕРІАЛУ ТА КОНСУЛЬТУВАННЯ З ПИТАНЬ ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ РОСЛИН.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner